سیستم مدیریت محتوای فرکسیز

مقدمه :

سیستم مدیریت محتوا ، ترجمه عبارت content management system  یا CMS است ، که به معنای سیستم نرم افزاری ای است که به کمک آن محتوا مدیریت می شود و به نرم افزارهایی گفته می شود که نظام قابل مدیریتی را در ثبت , بروزرسانی و بازیابی محتوا فراهم می آورند .  این نرم افزارها الزاما وابسته به وب نیستند. و برنامه های کاربردی مدیریت محتوای وب سایت های اینترنتی , صرفا یک نمونه از این گونه سیستم های مدیریت محتوا  می باشد. لکن در کشور ما ایران ، بعلت گسترش این شاخه از نرم افزارهای سیستم مدیریت محتوا , عبارت cms تتنها به نرم افزارهای مدیریت وب سایت اطلاق می شود.
cms یا سیستم مدیریت محتوا چرخه زندگی صفحات وب سایت اینترنتی را از لحظه ایجاد تا زمان انقراض در بر می‌گیرند و به صاحبان این وب سایت ها , که لزوما آشنای با مباحث تخصصی اینترنت , وب و برنامه نویسی تحت وب نیستند ، اجازه می دهند تا بتوانند سایت های خود را به نحوی حرفه ای مدیریت کنند.
سیستم مدیریت محتوا تحولی شگرف در زمینه طراحی و مدیریت  وب سایت‌های اینترنتی به‌شمار می‌آید. امروزه توقع بینندگان سایت‌های وب بسیار بالا رفته و دیگر مرور وب سایت‌هایی با صفحات ثابت و راکد هیجانی در آنها ایجاد نمی‌کند.
یکی از مشکلاتی که تا امروز به نوعی باعث می‌شد تا افراد کمتری به فکر داشتن یک وب‌ سایت اینترنتی بیفتند هزینه‌های بالای طراحی آن بوده ، به عنوان نمونه برای طراحی وب سایتهای اینترنتی ، سابق بر این تعدادی نیروی متخصص طراح وب ، مشغول طراحی آن در چندین ماه و رفع ایراد و پشتیبانی از وب سایت می شدند لذا هزینه طراحی و پشتیبانی وب سایت بالا بود ، ولی امروزه با در دسترس بودن سیستم های مدیریت محتوا دیگر چنین مشکلی وجود ندارد.

" فرکسیز " یک سیستم مدیریت محتوای (CMS) کامل، سبک و قدرتمند با قابلیت های بالایی برای توسعه می باشد. با سیستم مدیریت محتوای فرکسیز خواهید توانست وب سایت خود را بصورت کاملا پیشترفته مدیریت نمایید.
با " فرکسیز " در هر زمان و مکان می توانید اطلاعات خود را ( متناسب با نوع فعالیتتان ) برای مخاطبین خود به نمایش در بیاورید. این کار باعث می شود تا کاربران و مراجعه کنندگانتان در فضای مجازی شما را به عنوان یک شخص یا مجموعه فعال و بروز شناخته و در نهایت با اعتماد کامل با شما ارتباط برقرار کنند.


تاریخچه سیستم مدیریت محتوای " فرکسیز " :

گروه نرم افزاری امرتاد، کار بر روی فرکسیز را از بهارسال 1389 آغاز نمود، و هدفش از پیشبرد این طرح دستیابی به یک فریم ورک قدرتمند به منظور توسعه سیستم های متوسط و پیشرفته بود. در ابتدا قرار شد تا فرکسیز بر روی یکی فریم ورک های متن باز بنا شود. اما امرتاد پس از یک دوره بررسی بر روی فریم ورک های موجود مانند Codeigniter, Zend به این نتیجه رسید که یک فریم ورک جدید برای توسعه فرکسیز ایجاد نماید. سپس بعد از تحقیقات اولیه و در مدت یک سال توانست هسته اولیه فریم ورک را به پایان برساند.


ساختار سیستم مدیریت محتوای " فرکسیز " :

از ویژگی های منحصر به فرد سیستم مدیریت محتوای " فرکسیز " می توان به ساختار امنیتی پیشرفته در نوع و مسیر انتقال داده، ساختار چند زبانه قدرتمند، امکان به روز رسانی اتوماتیک فریم ورک از سرور مادر، امکان افزودن ماژول جدید و ساختار قالب قدرتمند اشاره کرد.
نکته منحصر به فرد در مورد فرکسیز این است که از ابتدا تا انتهای این نرم افزار توسط متخصصین این گروه نوشته شده است و فارسی شده نرم افزار های خارجی یا رایگان نمی باشد. هسته سیستم و همچنین تمامی ماژول توسط متخصصین امنیتی بارها مورد آزمایش قرار گرفته اند تا محصولی بی نقص فراهم آید.


پشتیبانی و شخصی سازی :

یکی از مسائلی که مشتریان شاید بعد از گذشت زمان به آن نیاز داشته باشند، توسعه دادن و افزودن امکانات اختصاصی است، که با توجه به مشتریان و مراجعه کنندگان و حجم کاری آن وب سایت مختلف می باشد. و از آنجایی که هسته و ساختار " فرکسیز " کاملا بومی بوده و توسط برنامه نویسان مجرب امرتاد طراحی گردیده است، این امکان فراهم می باشد که هرآنچه شما به آن نیاز داشته باشید را دراختیارتان قرار دهد و یا آنکه برایتان بصورت کاملا اختصاصی تولید نمایند.
یک یدیگر از مسائلی که مشتریان باید قبل از دریافت خدمات بدان توجه داشته باشند، فعال بودن مستمر واحد پشتیبانی یک شرکت است. لذا واحد پشتیبانی امرتاد افتخار دارد در شبانه روز پاسخگوی شما از طریق " سامانه خدمات مکانیزه امرتاد " باشد .


توسعه سیستم مدیریت محتوای " فرکسیز " :

توسعه " فرکسیز " به عنوان یکی از قدرتمندترین سیستم های مدیریت محتوای ایرانی همچنان ادامه دارد. تعداد ماژول های موجود روز به روز افزایش پیدا می کند و امکانات جدیدی در مدت زمانی کوتاه در اختیار مشتریان قرار می گیرد.

جدید ترین اخبار

معرفی سامانه آموزش مجازی و آنلاین مبتنی بر" Adobe connect "گروه نرم افزاری امرتاد

گروه نرم افزاری امرتاد با توجه به شرایط کنونی شیوع کرونا و نیاز موسسات و گروههای آموزشی به برگزاری دوره های مختلف سامانه آموزش مجازی و آنلاین خود را معرفی میکند.

بروز رسانی قیمت های نرم افزارها

بروز رسانی قیمت های نرم افزار ها بصورت آنلاین قیمت ها را ببینید و سفارش خود را ثبت کنید

جذب بازاریاب حضوری

" گروه نرم افزاری امرتاد " جهت گسترش هرچه بیشتر فعالیتهای خود در حوزه طراحی وب سایت و طراحی و تولید نرم افزار های اختصاصی ، از آقایان و خانمهای فعال در تهران و سراسر کشور در تنها در حوزه بازاریابی حضوری، دعوت به همکاری می نماید.

کاهش قیمت ها درثبت دامنه

" گروه نرم افزاری امرتاد " در جهت رضایت و جذب هرچه بهتر مشتریان قیمت تمامی دامنه های خود را کاهش داده است