اورانوس

 

 

نرم افزار قدرتمند مدیریت مشتریان ،اسناد ،سفارش ها و مبادلات مالی میباشد.

در شرکت های کوچک و متوسط هزینه زیادی صرف بررسی وضعیت مشتریان می گردد. با استفاده از این نرم افزار می توان لحظه لحظه فعالیت مشتریان نمایندگی ها و عاملیت ها را رصد کرد.

همچنین با استفاده از ابزار های در نظر گرفته شده اپراتور ها قادر به مدیریت تعیین سطح دسترسی و جا به جایی مدارک مشتریان در بین کارمندان هستند. تمامی سفارشات مشتریان با استفاده از قوانین مشخص شده در سیستم پس از طی یک مسیر مشخص پردازش میشوند و به سر انجام میرسند. همچنین مسئولین بخش انبار قادر به درج انواع محصول و موجودر آنها خواهند بود. همچنین کارمندان بخش مالی میتوانند فیش های واریزی در این سیستم را مشاهده و بررسی نمایند اورانوس با قابلیت اتصال به پرداخت آنلاین این امکان را به مشتری یا نماینده می دهد که مبلغ سفارش را به صورت آنلاین واریز نماید.

اپراتور های بخش مالی با وارد کردن مشخصات پرداخت های روزانه می توانند صحت اطلاعات ثبت شده توسط کاربران را در مدت زمان کوتاهی بررسی نمایند همچنین اورانوس با دارا بودن امکان ارسال . دریافت پیام های داخلی بین کاربران و مدیران سیستم محیط امنی را برای جا به جایی اطلاعات فراهم می آورد.

از دیگر امکانات اورانوس میتوان به تولید فاکتور و پیش فاکتور با توجه به سفارش ثبت شده در سیستم اشاره کرد.

یکی از قدرتمند ترین بخش های تعبیه شده در اورانوس پروسه مدیریت بازاریابی میباشد بدین صورت که نرم افزار با بررسی تراکنش های ثبت شده در سیستم پورسانت کارمندان بخش های بازار یابی و فروش را مشخص می نماید.

مدیران میتوانند با استفاده از ابزار قدرتمند گزارش گیری که در اورانوس توسعه یافته است در هر لحظه از وضعیت محصولات انبار فاکتور ها و بخش مالی آگاه گردند.

لازم به ذکر است که رابط کاربری اورانوس با بهر گیری از تکنولوژی  extjs کار با این نرم افزار قدرتمند را بسیار آسان کرده است.معماری این نرم افزار MVC , Service Oriented می باشد.

 

جدید ترین اخبار

معرفی سامانه آموزش مجازی و آنلاین مبتنی بر" Adobe connect "گروه نرم افزاری امرتاد

گروه نرم افزاری امرتاد با توجه به شرایط کنونی شیوع کرونا و نیاز موسسات و گروههای آموزشی به برگزاری دوره های مختلف سامانه آموزش مجازی و آنلاین خود را معرفی میکند.

بروز رسانی قیمت های نرم افزارها

بروز رسانی قیمت های نرم افزار ها بصورت آنلاین قیمت ها را ببینید و سفارش خود را ثبت کنید

جذب بازاریاب حضوری

" گروه نرم افزاری امرتاد " جهت گسترش هرچه بیشتر فعالیتهای خود در حوزه طراحی وب سایت و طراحی و تولید نرم افزار های اختصاصی ، از آقایان و خانمهای فعال در تهران و سراسر کشور در تنها در حوزه بازاریابی حضوری، دعوت به همکاری می نماید.

کاهش قیمت ها درثبت دامنه

" گروه نرم افزاری امرتاد " در جهت رضایت و جذب هرچه بهتر مشتریان قیمت تمامی دامنه های خود را کاهش داده است