تولید نرم افزارهای مبتنی بر وب

گروه نرم افزاری امرتاد دارای نیروی انسانی مجرب، مدیران توانمند و همچنین واحد تحقیق و توسعه فعال برای توسعه نرم افزار های کاربردی مبتنی بر وب هستند.

  • نرم افزار کاربردی می بایست کسب و کار شما را دگرگون نمایند. ما تنها به دنبال بهتر شدن راندمان سیستم شما نیستیم. تحولی عظیم را با نرم افزار تولید شده در امرتاد به جای خواهیم گذاشت.
  • شما را در پرورش ایده هایتان یاری می دهیم. اگر فکر می کنید ایده هایتان به پختگی لازم نرسیده اند یا در عملی بودن آنها شک دارید کارشناسان امرتاد در راه پالایش ایده و کاربردی کردن آن در سازمان در کنار شما هستند.
  • نرم افزار تولید شده می بایست شما را به سوی اهدافتان سوق دهد. ابتدا تمامی ابعاد کسب و کار شما را بررسی می کنیم. نرم افزار طراحی می شود. آنگاه هر خط کد شما را به نتیجه گیری نزدیکتر می کند.
  • تولید یک نرم افزار خوب به عوامل بسیاری وابسته است. درک نیاز مشتری، آنالیز صحیح، طراحی کارا، تکنولوژی کارآمد و هزینه مقرون به صرفه همگی در کانون توجه ما قرار دارند.
  • نو آوری نتیجه باور به ایده هایتان است. ما این توانایی را داریم تا تمامی ابزارهای نو آورانه مورد نیازتان را در حوزه نرم افزار تولید نماییم.
  • نرم افزار کاربردی می بایست بدون نقص باشد. صدها و گاه هزاران روز پروسه تولید با دقت نظر کارشناسان تست و رفع اشکال با موفقیت به پایان می رسد.

جدید ترین اخبار

معرفی سامانه آموزش مجازی و آنلاین مبتنی بر" Adobe connect "گروه نرم افزاری امرتاد

گروه نرم افزاری امرتاد با توجه به شرایط کنونی شیوع کرونا و نیاز موسسات و گروههای آموزشی به برگزاری دوره های مختلف سامانه آموزش مجازی و آنلاین خود را معرفی میکند.

بروز رسانی قیمت های نرم افزارها

بروز رسانی قیمت های نرم افزار ها بصورت آنلاین قیمت ها را ببینید و سفارش خود را ثبت کنید

جذب بازاریاب حضوری

" گروه نرم افزاری امرتاد " جهت گسترش هرچه بیشتر فعالیتهای خود در حوزه طراحی وب سایت و طراحی و تولید نرم افزار های اختصاصی ، از آقایان و خانمهای فعال در تهران و سراسر کشور در تنها در حوزه بازاریابی حضوری، دعوت به همکاری می نماید.

کاهش قیمت ها درثبت دامنه

" گروه نرم افزاری امرتاد " در جهت رضایت و جذب هرچه بهتر مشتریان قیمت تمامی دامنه های خود را کاهش داده است