درباره امرتاد

گروه نرم افزاری امرتاد فعالیت رسمی خود را  از سال 86 و در حوزه تولید نرم افزاری های کاربردی آغاز کرد.
هم اکنون گروه نرم افزاری امرتاد شرکتی متشکل از پرسنل دارای دانش فنی روز و با تجربه در زمینه آنالیز، طراحی، توسعه  و راه اندازی نرم افزار های مبتنی بر وب، فعال در بازار ایران و خاومیانه می باشد. با توسعه چندین سیستم مدیریت محتوا، سیستم های مدیریت سازمانی و سیستم های مدیریت منابع  توسط کارشناسان  خبره امرتاد و ارائه آن را به بازار نشان داده ایم به خوبی نیاز های مشتریان را می شناسیم و همیشه برای خدمت رسانی در این بخش آماده ایم.
همچنین بخشی از فعالیت های گروه را توسعه نرم افزار های چند جانبه به خود اختصاص می دهد. نرم افزار های چند جانبه نرم افزار هایی هستند با قابلیت به روز رسانی آنی که بر چندین بستر مختلف مانند سرور، نرم افزار تحت سیستم عامل ، روبوت ها و کلاینت ها قابلیت اجرایی دارند و تعداد زیادی کاربر همزمان در حال استفاده از سیستم در بخش های مختلف هستند.
از دیگر فعالیت های گروه می توان به حضور مستمر در عرصه های بین المللی نرم افزار های متن باز  اشاره کرد. گروه نرم افزاری امرتاد نماینده رسمی چندین نرم افزار سر شناس متن باز در ایران می باشد.

شعار ما پیروزی بر پایه دانش و صداقت است. امرتادی ها هر روز می کوشند تا با افزایش دانش  و مهارت های خود راه را برای دستیابی مشتریان به راه حل های مناسب و کارا هموار نمایند.
امید است با یاری خداوند و همکاری شما یاوران گرامی و اراده راسخ اعضای گروه بتوانیم آینده ای روشن تر را  ترسیم نماییم.
 

جدید ترین اخبار

معرفی سامانه آموزش مجازی و آنلاین مبتنی بر" Adobe connect "گروه نرم افزاری امرتاد

گروه نرم افزاری امرتاد با توجه به شرایط کنونی شیوع کرونا و نیاز موسسات و گروههای آموزشی به برگزاری دوره های مختلف سامانه آموزش مجازی و آنلاین خود را معرفی میکند.

بروز رسانی قیمت های نرم افزارها

بروز رسانی قیمت های نرم افزار ها بصورت آنلاین قیمت ها را ببینید و سفارش خود را ثبت کنید

جذب بازاریاب حضوری

" گروه نرم افزاری امرتاد " جهت گسترش هرچه بیشتر فعالیتهای خود در حوزه طراحی وب سایت و طراحی و تولید نرم افزار های اختصاصی ، از آقایان و خانمهای فعال در تهران و سراسر کشور در تنها در حوزه بازاریابی حضوری، دعوت به همکاری می نماید.

کاهش قیمت ها درثبت دامنه

" گروه نرم افزاری امرتاد " در جهت رضایت و جذب هرچه بهتر مشتریان قیمت تمامی دامنه های خود را کاهش داده است